hakkimizda
Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Hakkımızda

Türkiye'nin İlk Hazır Duvak Satış Sitesi. Bir Setr-i Nur Kuruluşu. Amacımız Ulaşamadığımız Köylerde Şehirlerde Kuaför Sıkıntısı Çeken Baş Tasaım Yaptıramayan Müşterilerimizin Kendilerini En Özel Şekilde Hissedebilmeleri İçin Kolay Bir Şekilde Tasarımlarını Yapmalarıdır.

Çalışmalarımıza başlamış olduğumuz ilk günden bu yana her zaman sizler için en iyisini hedefleyen markamız; elde etmiş olduğu başarılı sonuçlar ve olumlu geri dönüşler sayesinde bu alanda en iyisi olduğunu ispatlamaya devam etmekte. Küçük bir hayal olarak başlayan yolculuğumuzun her aşamasında bize inanan ve güvenen kişileri yüzüstü bırakmadan yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylece henüz bir hayal iken dahi asla peşini bırakmadığımız başarılı sonuçları elde etmek adına yaptığımız çalışmaların sonrasında ortaya çıkan başarıları yalnızca kendimiz ile değil çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile de paylaşıyor; böylece ne kadar büyük bir aile olduğumuzu da her geçen gün çok daha iyi bir şekilde anlamaya devam ediyoruz.

Setr-i Nur Suna YURTALANSEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.