gonderme-sartlari
Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT VE KARGO


1.   Siparişim kaç günde elime ulaşır? 

Kargoya verildikten sonra adrese bağlı olarak yurtiçi 2 ile 8 iş günü, yurtdışı 2 ile 10 iş günü içinde adresinize teslim edilir. 

 

2.   Kargo ücreti ne kadar? 

Yurt içindeki siparişlerinizde, 400 TL üzeri kargo ücretsizdir. 400 TL’ nin altındaki siparişleriniz için kargo ücreti 8,00 TL’ dir.

Yurtdışı siparişlerinizde kargo ücreti olarak 299 TL'ye kadar olan ürünler 12 Euro,  300 tl üstü 25 Euro dur . Yurtdışı kargo ücretleri için 0850 466 19 76 Müşteri Hizmetlerinden yada [email protected] e-posta adresine e-posta göndererek bilgi alabilirsiniz.

 

3.   Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz? 

Yurtiçi gönderimlerde Mng Kargo ile, yurtdışı gönderimlerinde PTS Kargo ile çalışmaktayız.

 

4.   Kargomu şubeden teslim alabilir miyim? 

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

5.   Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim? 

Kargonuzu teslim alırken; kargo paketinde açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Böyle bir durum tespit etmeniz halinde kargoyu kabul etmemenizi ve durumu 0850 466 19 76 Müşteri Hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz.SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.